Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Dodatkowe środki na rozwój przedsiębiorczości


W dniu 17 kwietnia 2019 roku podczas spotkania z małopolskimi LGD, przedstawiciele  Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Płaskowyżu Proszowickiego „ProKoPaRa” odebrali od wicemarszałka Łukasza Smółki oficjalne zawiadomienie o możliwości ubiegania się o dodatkowe środki na realizację lokalnych strategii rozwoju.

Stowarzyszenie „ProKoPaRa” jest jedną z 13 LGD, które dzięki osiągnięciu wymaganych poziomów realizacji wskaźników LSR, może ubiegać się o dodatkowe 490 tys. zł przeznaczonych na rozwój przedsiębiorczości.

LGD może ubiegać się o zwiększenie środków finansowych na wsparcie realizacji operacji w ramach LSR na operacje dotyczące rozwoju przedsiębiorczości, tj.:

- podejmowanie działalności gospodarczej,

- rozwijanie działalności gospodarczej.

 

W obecnej chwili trwają prace nad zmianą Lokalnej Strategii Rozwoju
 


 

 

 

Data publikacji: 24.04.2019


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.