Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Strony specjalne / Aplikacja mobilna - Ziemia Proszowicka

Aplikacja mobilna - Ziemia Proszowicka


     Aplikacja mobilna „Poznaj Ziemię Proszowicką” to mobilny przewodnik po gminie Pałecznica oraz gminach leżących w jej okolicy: Radziemicach, Proszowicach oraz Koniuszy.
Aplikacja zwiera obszerną bazę obiektów podzielonych na kategorie, do których należą m.in. Kościoły, Pomniki Przyrody oraz Zespoły dworskie. Dzięki przewodnikowi planowanie aktywnego wypoczynku będzie o wiele łatwiejsze, aplikacji zawiera opisy szlaków turystycznych Ziemi Proszowickiej, a funkcja nawigacji GPS pomoże w zwiedzaniu jak i w bezproblemowym dotarciu do wybranych obiektów.
Aplikacja pełni również rolę informatora, który na bieżąco dostarcza aktualności z gmin. Dzięki wbudowanemu w aplikacji kalendarzowi wydarzeń można otrzymać najświeższe informacje na temat wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Aplikacja mobilna opracowana przez gminę Pałecznica i współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach małych projektów Działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Aplikację można pobrać ze strony Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threestep.prokopara

      


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.