Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Małopolskie Bony Rozwojowe-dofinansowanie do szkoleń dla przedsiębiorców


Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zaprasza do udziału w projekcje „Małopolskie Bony Rozwojowe”, którego celem jest podniesienie kwalifikacji i kompetencji małopolskich przedsiębiorców i ich pracowników poprzez zwiększenie dostępności do usług rozwojowych dla 3 500 małopolskich MŚP i ich pracowników (łącznie 13 700 osób). Mogą oni skorzystać     z dofinansowania do szkoleń, doradztwa, egzaminów czy studiów podyplomowych akredytowanych w Bazie Usług Rozwojowych. Budżet projektu, przeznaczony na wsparcie, wynosi 70 mln zł.

Szczegółowe informacje o projekcje dostępne na stronie: www.mbon.pl


 

Data publikacji: 31.01.2019


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.