Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Zakończenie naborów wniosków na operacje w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.


Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 6 grudnia 2016r. zakończony został nabór  nr 1/2016  w zakresie podejmowania działalności gospodarczej oraz nabór nr 2/2016 w zakresie podejmowania działalności gospodarczej ukierunkowanej na innowacje w  ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.  W ramach ogłoszonych naborów wpłynęło 8 wniosków.

Kolejnym etapem będzie ocena wniosków aplikacyjnych pod względem Lokalnych Kryteriów Wyboru Operacji, którą przeprowadzi Rada Stowarzyszenia „ProKoPaRa”.

W terminie do 45 dni od dnia zakończenia naboru dokumentacja zostanie przekazana do Urzędu Marszałkowskiego w celu dalszej weryfikacji.


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.