Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Edukacyjna Gmina Małopolski - konkurs dedykowany małopolskim wójtom, burmistrzom oraz sołtysom


Szanowni Państwo!

 

     Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w Plebiscycie Edukacyjna Gmina Małopolski oraz konkursach dedykowanym małopolskim wójtom, burmistrzom oraz sołtysom. Celem Plebiscytu jest pokazanie, że wystarczy pasja i zaangażowanie aby uczenie się było ciekawe i nieszablonowe.

Wyłonimy Edukacyjną Gminę Małopolski 2016

Zapraszamy gminy wiejskie i miejsko-wiejskie do rywalizacji w Plebiscycie. Liczą się pasja, ciekawe pomysły, niecodzienne aktywności. Każda gmina województwa małopolskiego, która w okresie od 01.01.2015 r. do 31.08.2016 r. realizowała przedsięwzięcia edukacyjne angażujące mieszkańców i zachęcające do rozwoju ma szansę na zdobycie tytułu.

Zgłoszenie jest bardzo proste - należy wypełnić ankietę on-line i - jako uzupełnienie zgłoszenia - przesłać organizatorowi kilka zdjęć. Ankieta udostępniona jest na stronie www.pociagdokariery.pl. Zgłoszenia, w terminie do 18 października mogą przesyłać m.in. urzędy gmin, szkoły, ośrodki kultury, fundacje i stowarzyszenia.

Spośród wszystkich zgłoszeń Kapituła Plebiscytu wyłoni kandydatów do tytułu Edukacyjnej Gminy Małopolski 2016, na których mieszkańcy regionu będą mogli głosować od 24 października do 18 listopada.

Warto zawalczyć o tytuł Edukacyjnej Gminy Małopolski 2016, bo o zwycięzcy powstanie film, który zostanie wyemitowany w telewizji. Równocześnie suma punktów uzyskanych w Plebiscycie przez poszczególne gminy wchodzące w skład danego powiatu zadecyduje o tym, kto otrzyma tytuł Edukacyjnego Powiatu Małopolski 2016.

Szukamy Ambasadorów i Mecenasów Kariery.

Za każdym przedsięwzięciem stoi człowiek – inicjator, którego pomysły, praca i zaangażowanie są gwarancją sukcesu przedsięwzięcia. To człowiek, którego autorytet przyciąga ludzi i motywuje ich do angażowania się. To właśnie takich ludzi uhonorujemy w tym roku w ramach konkursów towarzyszących organizacji Plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski 2016.

Tytuły Ambasadora Bilansu Kariery i Ambasadora Srebrnej Kariery przyznamy sołtysom, których inicjatywy wspierają rozwój zawodowy i osobisty oraz promują poradnictwo zawodowe.

Tytuły Mecenasa Bilansu Kariery i Mecenasa Srebrnej Kariery przyznamy wójtom lub burmistrzom, którzy aktywnie wspierają rozwój zawodowy i osobisty swoich mieszkańców.

Kandydaturę sołtysa, wójta lub burmistrza może zgłosić każdy – mieszkańcy, urzędy, instytucje gminne. Na zgłoszenia czekamy do 10 listopada, na stronie www.pociagdokariery.pl.

Regulamin Plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski, konkursów dla sołtysów, wójtów i burmistrzów oraz bieżące informacje nt. Plebiscytu i konkursów publikowane są w serwisie www.pociagdokariery.pl

 Informacji na temat Plebiscytu udziela:
Anna Araminowicz,
aaraminowicz@wup-krakow.pl, tel. 12 619 84 51
Katarzyna Lis,
klis@wup-krakow.pl, tel. 12 619 84 55


 


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.