Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Zaproszenie - Festiwal Fudnuszy Europejskich - Oświęcim


     W najbliższą niedzielę (7.08.2016) , na oświęcimskim rynku, odbędzie się kolejny w tym roku Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska Myśli o Tobie”. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.

Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” to cykl imprez plenerowych, skierowanych do rodzin, młodzieży i wszystkich, który chcą poznać lokalnych przedsiębiorców, instytucje i organizacje, lubią dobrą muzykę oraz szukają informacji o tym, jak realizować swoje marzenia i pomysły dzięki Funduszom Europejskim. Festiwal będzie gościł w tym roku jeszcze w 3 miastach Małopolski: Oświęcimiu, Olkuszu (21.08.2016) i Nowym Sączu (28.08.2016).

Festiwal w Oświęcimiu rozpocznie się o godzinie 14.00. Na oświęcimskim rynku będą prezentować się wystawcy m.in. z powiatu oświęcimskiego oraz innych części Małopolski, którzy zrealizowali wiele ciekawych inicjatyw dzięki dofinansowaniu projektów ze środków unijnych.

Gwiazdą Festiwalu Funduszy Europejskich w Oświęcimiu będzie Dawid Podsiadło (początek koncertu o godz. 20.30).

Na odwiedzających czekają liczne atrakcje: stoiska wystawców, prezentacje i aktywności, między innymi: zabawy interaktywne, warsztaty, degustacje własnych wyrobów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Dla najmłodszych przygotowano bezpłatną strefę zabaw z dmuchańcami i fotobudką.

Serdecznie zapraszamy!


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.