Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Konsultacje


Szanowni Państwo!

 

Pragniemy poinformować, iż Lokalna Grupa Działania ProKoPaRa złożyła w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie wniosek o przyznanie pomocy na wsparcie przygotowawcze w zakresie opracowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR). W związku z tym faktem, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału w przygotowaniu dokumentu stanowiącego podstawę dla realizacji działań, które przyczynią się do dalszego rozwoju naszego obszaru.

 

Wszelkich informacji na temat prac nad Lokalną Strategią Rozwoju udziela Biuro LGD (Koniusza 5), które jest czynne we wtorek i czwartek w godz. od 7:30 do 15:30. Zachęcamy do kontaktu z biurem, gdzie można zgłaszać swoje pomysły, opinie i uwagi.

 

O kolejnych etapach prac nad Lokalną Strategią Rozwoju będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej oraz bezpośrednio w Biurze LGD.

 

 


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.