Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego


Szanowni Państwo!

 

Rozpoczęła się 6. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

W dniach od 1 do 30 września br. Małopolanie mogą zgłaszać własne propozycje zadań, które następnie poddane zostaną głosowaniu mieszkańców, a zwycięskie – przekazane do realizacji.

Od samego początku jest to inicjatywa, w której kładzie się ogromny nacisk na aktywną partycypację mieszkańców regionu, ponieważ ich zaangażowanie i kreatywność to najważniejszy warunek sukcesu tego projektu.

Tegoroczna odsłona Budżetu Obywatelskiego pod wieloma względami jest szczególna. Po raz pierwszy Małopolanie mogą składać propozycje zadań o zasięgu ogólnowojewódzkim, których wartość może wynieść nawet 1 mln złotych. Zmianie uległ również podział regionu na cztery części, w których można zgłaszać zadania. A na tegoroczną edycję Budżetu Obywatelskiego Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczył aż 14mln złotych.

 

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie internetowej:

www.bo.malopolska.plData publikacji: 01.09.2022

 


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.