Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Umowa z PZU S.A.


 

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa,  że  w dniu 05.09.2019r.  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Płaskowyżu Proszowickiego „ProKoPaRa” podpisało umowę prewencyjną z PZU Życie SA o dofinansowanie na kwotę 73 162,50 zł. dla zadania realizowanego w ramach akcji prewencyjnej Pomoc To Moc.

Projekt zakłada połączenie w bezpieczny kompleks kilka obiektów. W ramach projektu do istniejącego już trawiastego boiska sportowego oraz terenu mobilnego miasteczka rowerowego dobudowany zostanie plac zabaw dla dzieci oraz strefa rekreacji.

Projekt „Bawmy się bezpiecznie” zakłada stworzenie miejsca przystosowanego do pełnienia roli bufora bezpieczeństwa dla dzieci, rodziców, opiekunów i mieszkańców Gminy Koniusza. Projekt zakłada stworzenie kompleksowej strefy aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu dla całej rodziny.

 

Data publikacji: 10.09.2019


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.