Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

IV edycja Budżetu Obywatelskiego


Szanowni Państwo!                               

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w jego realizację zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu.

W ramach tegorocznej, IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego został przyjęty nowy harmonogram działań- a wraz z nim nowe terminy składania propozycji zadań do budżetu obywatelskiego czy też głosowania. Został również zaktualizowany regulamin budżetu, który wprowadzona m.in. tryb odwoławczy.

W przypadku pytań, do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie budżetu obywatelskiego – kontakt telefoniczny: (12)  61 60 904, (12) 61 60 536, mailowy: bo@umwm.pl.
Szczegółowe informacje na temat projektu można także znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl.

Raz jeszcze zachęcam Państwa do włączenia się w promocję IV edycji Budżetu Obywatelskiego  Województwa Małopolskiego. Państwa wsparcie będzie nieodzowne  w naszym wspólnym dążeniu do tego, by Małopolska była regionem, gdzie docenia się ogromny potencjał naszych mieszkańców i pozwala się im współdecydować o kierunkach jej rozwoju.

 

Data publikacji: 13.05.2019


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.