Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Zaproszenie na otwarte spotkanie informacyjne


 

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Płaskowyżu Proszowickiego „ ProKoPaRa”  przypomina o otwartym spotkaniu informacyjnym, na które zaprasza osoby zainteresowane aplikowaniem o środki finansowe  w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.  Otwarte spotkanie informacyjne, odbędzie się 26 sierpnia 2018 roku na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Koniuszy.  Od godziny 14.00 do godziny 16.00 dostępne będzie stoisko informacyjno-promocyjne LGD „ProKoPaRa”,  w którym będzie można uzyskać informacje o planowanych naborach. Ponadto o godz. 14.00 zapraszamy na spotkanie w Sali obrad  w Gminnym Ośrodku Kultury w Koniuszy. 

Data publikacji: 24.08.2018
 


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania "ProKoPaRa".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona www.prokopara.pl współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.