Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Strony specjalne / Aplikacja mobilna - Ziemia Proszowicka

Aplikacja mobilna - Ziemia Proszowicka


     Aplikacja mobilna „Poznaj Ziemię Proszowicką” to mobilny przewodnik po gminie Pałecznica oraz gminach leżących w jej okolicy: Radziemicach, Proszowicach oraz Koniuszy.
Aplikacja zwiera obszerną bazę obiektów podzielonych na kategorie, do których należą m.in. Kościoły, Pomniki Przyrody oraz Zespoły dworskie. Dzięki przewodnikowi planowanie aktywnego wypoczynku będzie o wiele łatwiejsze, aplikacji zawiera opisy szlaków turystycznych Ziemi Proszowickiej, a funkcja nawigacji GPS pomoże w zwiedzaniu jak i w bezproblemowym dotarciu do wybranych obiektów.
Aplikacja pełni również rolę informatora, który na bieżąco dostarcza aktualności z gmin. Dzięki wbudowanemu w aplikacji kalendarzowi wydarzeń można otrzymać najświeższe informacje na temat wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Aplikacja mobilna opracowana przez gminę Pałecznica i współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach małych projektów Działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Aplikację można pobrać ze strony Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threestep.prokopara

      


Strona główna

Zrealizowane projekty


Dobre praktyki - PROW 2007-2013


Aplikacja mobilna


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie